in

„Jesteś brzydka i niedługo umrzesz” – Ukrainka zaatakowana przez Rosjankę, nagranie poraża

Jakiś czas temu w Sztokholmie miała miejsce sytuacja, która zszokowała internautów. Rosjanka zaczepiła tam Ukrainkę i powiedziała do niej:

„Jesteś brzydka i niedługo umrzesz”

Nagranie z całego zajścia trafiło do sieci i w momencie wywołało prawdziwą burzę.

Skandal w Sztokholmie

Do szokującego incydentu doszło przed ambasadą Federacji Rosyjskiej. Kobieta pochodząca z Rosji zaczęła kopać ukraińską flagę i wykrzykiwać wstrząsające hasła.

Ukrainka Helga Kajda mieszka w Szwecji. To, co ją spotkało w miniony poniedziałek, 25 kwietnia, nie pozostawi nikogo obojętnym. Kobieta zauważyła Rosjankę, która kopała flagę jej państwa i postanowiła zrobić zdjęcie.

„Zatrzymałam się i zaczęłam robić zdjęcia. Wtedy ona podeszła do mnie i mnie zwyzywała. Włączyłam kamerę w telefonie i zapytałam, dlaczego to robi” – opisuje na Facebooku.

Szybko wyszło na jaw, że Rosjanka to Eugenia Karlsson, która na co dzień pracuje jako… nauczycielka.

„Ukraińskie symbole? Chyba faszystowskie. Jesteście brudnymi, śmierdzącymi faszystami. Dlaczego mnie nagrywasz? Głupia, ja mam 70 lat, a ty mnie nagrywasz” – wykrzykiwała do Ukrainki.

„Jesteś brzydka jak małpa. Będziesz żałosna, biedna i brzydka przez całe życie. Masz tanie adidasy i spodnie za 150 koron. Ja mam płaszcz za 25 tys. koron, szalik i torebkę” – dodała.

Rosjanka postanowiła przekazać też, kim są w jej oczach Ukrainki.

„(…) A, zazwyczaj wycieracie podłogi, przyjeżdżacie wycierać podłogi w moim letnim domu. Ukraińskie kobiety są albo prostytutkami, albo wycierają podłogi”

Nagranie trafiło do sieci. Ambasada Ukrainy w Szwecji skierowała prośbę do szwedzkich organów ścigania o to, by przeprowadzić ocenę prawną incydentu i poczynić odpowiednie kroki w tej sprawie.

Obejrzyj wideo poniżej – aż włos się jeży na głowie!

Źródła: popularne.pl