in

Ukrainiec uznał, że sam przeniesie minę. Nagranie rozkłada na łopatki.

Atak Rosji na Ukrainę jest prawdziwą tragedią, która wstrząsnęła już całym światem. Każdego dnia dzieją się rzeczy, które utwierdzają nas w przekonaniu, że prawdziwych bohaterów należy szukać wśród zwykłych ludzi.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które jest na to doskonałym przykładem. Możemy zobaczyć na nim mężczyznę, który gołymi rękoma przenosi minę do lasu. Ukrainiec wykazał się ogromną odwagą, na którą byłoby stać jedynie nielicznych. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Przeniósł minę z papierosem w ustach

Wszystko miało miejsce pod mostem w Berdiańsku. Nagranie udostępnione zostało w niedzielę po południu przez białoruskiego blogera NEXTA. Mężczyzna z Ukrainy stwierdził, że przeniesie minę, którą podłożyli Rosjanie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zrobił to z papierosem w ustach. Trudno nie złapać się za głowę.

Ukraiński cywil zrobił coś, co sprawiło, że okrzyknięto go prawdziwym bohaterem. Wszyscy biją mu brawo i podziwiają go za to, jaki jest odważny.

„Jeśli mężczyzna w dżinsach i z papierosem w ustach gołymi rękami przenosi minę do lasu, to do czego są zdolni żołnierze Ukrainy, by obronić swój kraj? To kolejny poziom „siły woli przetrwania”” – czytamy w komentarzach.

„To jest odwaga!” – piszą internauci.

Obejrzyj nagranie poniżej: