in ,

Ukochana nie przyjęła jego oświadczyn. Postanowił wepchnąć ją pod nadjeżdżający pociąg

W Bombaju w Indiach doszło w ostatnim czasie do wstrząsającej sytuacji. 24-latek oświadczył się kobiecie, jednak ta odmówiła. Mężczyzna nie mógł znieść odrzucenia i chciał rzucić ją pod nadjeżdżający pociąg. Wszystko się nagrało. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Gdyby matka kobiety nie wzięła sprawy w swoje ręce, najprawdopodobniej doszłoby do prawdziwej tragedii.

Odrzuciła oświadczyny, więc wrzucił ją pod pociąg

Policjanci schwytali 24-latka, który postanowił, że zabije ukochaną dziewczynę po tym, jak nie przyjęła jego oświadczyn.

Mężczyzna próbował skraść serce koleżanki z pracy od 2018 roku. Ta nie miała jednak zamiaru z nim być i nie dawała mu żadnych znaków, że kiedykolwiek coś się zmieni w tej kwestii.

Któregoś razu kobieta uznała, że dłużej nie wytrzyma i zmieniła pracę. Jednak to nie pomogło uwolnić się od stręczyciela. Zadzwonił do niej i powiedział, że musi się z nim spotkać.

21-latka zgodziła się, ale miała pewne obawy, dlatego uznała, że lepiej będzie, jak pójdzie z mamą. Bała się, że dojdzie do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji. Szybko wyszło na jaw, że jej obawy były słuszne.

Khar oświadczył się jej na stacji kolejowej. Dziewczyna oczywiście odrzuciła oświadczyny, ale mężczyzna nie mógł tego przeboleć. Chwilę później szarpnął ją i próbował wrzucić pod nadjeżdżający pociąg. Szybka reakcja matki sprawiła, że nie doszło do tragedii.

Policja złapała stręczyciela w ciągu 12 godzin od zdarzenia. Mężczyzna stanie przed sądem.

Kobiecie założono aż 12 szwów, ale na szczęście nie jej zdrowiu nie zagraża żadne większe niebezpieczeństwo.

Spójrzcie tylko na nagranie poniżej – aż włos się jeży na głowie!

źródło: menway.interia.pl, miniaturka: youtube/SWNS