fot. freepik, screenshot Youtube/Lex Fridman
in ,

UFO jest wśród nas. Naukowiec ma „stuprocentową pewność” i zdradza dowody

Od momentu, gdy człowiek zaczął spoglądać w niebo, zawsze nurtowała go myśl o istnieniu życia poza Ziemią. Z każdym kolejnym odkryciem kosmosu nasza ciekawość wzbierała, a tajemnica nadal pozostawała nierozwiązana. Jednak niedawno świat nauki został wstrząśnięty odkryciem, które poruszyło zarówno internautów, jak i pasjonatów UFO oraz zjawisk paranormalnych. Immunolog z Uniwersytetu Stanford, Dr Garry Nolan, ogłosił rewolucyjną teorię, twierdząc, że kosmici już odwiedzili Ziemię. Jego badania i analizy prowadzą do zdumiewających wniosków, które stawiają naszą percepcję do góry nogami.

Niesamowite odkrycie

Wielka debata na temat życia pozaziemskiego wybuchła na konferencji SALT iConnections, gdy jeden z prelegentów, uznany immunolog, dr Garry Nolan, zabrał głos. Ta niesamowita rozmowa panelowa wywołała większe emocje wśród internautów, niż ktokolwiek by się spodziewał. Dr Nolan, znany ze swojego szerokiego spektrum badań, które obejmują nie tylko medycynę i biologię, ale także zagadnienia UFO, wywołał prawdziwą burzę.

To, co powiedział renomowany immunolog, dr Garry Nolan, było na tyle zaskakujące, że internauci nie byli w stanie ukryć swojego zdumienia. W trakcie swojego wystąpienia, Nolan podzielił się przekonaniem, że UFO, te tajemnicze niezidentyfikowane obiekty, nie tylko odwiedziły Ziemię, ale są obecne wśród nas.

To odważne oświadczenie naukowca wzbudziło lawinę pytań i kontrowersji. Jak to możliwe, że obce istoty, o których dotychczas tylko spekulowano, mogą mieszkać tuż obok? Pozostaje to owiane tajemnicą.

Nolan ma „stuprocentową pewność”, że to, co mówi, jest prawdą.

„I to nie tylko moja opinia. Ustawa o zezwoleniach na obronę narodową uchwalona w zeszłym roku, podpisana przez [prezydenta] Bidena w grudniu. Trzydzieści stron to utworzenie biura niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych.” – podkreśla.

Zapytany o najbardziej przekonujące dowody na istnienie życia pozaziemskiego na Ziemi, Nolan odparł: „Po prostu obserwuj, jakie działania podejmuje twój rząd w tej sprawie”.

Jednocześnie tłumaczy, że istoty pozaziemskie nie mają na celu skrzywdzenie nas.

„Chcę (…), by ludzie zrozumieli, że to mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek obce życie mogło nas skrzywdzić” – podkreśla immunolog.

Pod nagraniem z wypowiedziami specjalisty pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów.

„Dzięki Bogu za takich ludzi jak dr Nolan, którzy po prostu mówią „spójrzcie na dowody i przestańcie się martwić o to, co myślą o was inni” – czytamy.

„Mógłbym słuchać tego w nieskończoność” – dodaje ktoś inny.

A Ty? Co o tym sądzisz?

Źródło: youtube/SALT iConnections, radiozet.pl