in

Uczestniczka „Milionerów” odpadła po pierwszym pytaniu. Widzowie nie dowierzają.

Pani Justyna była uczestniczką „Milionerów” i w momencie stała się sławna w sieci. Niestety nie przez to, że zaimponowała wszystkim swoją wiedzą, wręcz przeciwnie – zaliczyła ogromną wpadkę. Odpadła już po pierwszym pytaniu. Jak brzmiało?

Internauci nie mogą uwierzyć, że kobieta nie znała odpowiedzi na to pytanie. Według wielu było ono naprawdę banalne.

Wpadka w „Milionerach”

„Milionerzy” to program, który od lat jest zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych wśród Polaków. Tysiące fanów nie może doczekać się kolejnych odcinków. Każdy z nich budzi wiele emocji.

Pani Justyna z Warszawy jako uczestniczka odpowiedziała tylko na jedno pytanie. Brzmiało ono: „Przez pączkowanie rozmnażają się – róże, brukselka, drożdże czy pączki drożdżowe?”. Trzeba przyznać, że odpowiedź niemal sama nasuwa się od razu do głowy.

Uczestniczka jednak nie zastanawiała się nawet przez chwilę i poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi A, czyli róże. Oczywiście prawidłowa odpowiedź to drożdże.

„Matko, co ja zrobiłam?” – żali się Pani Justyna.

Walka o upragnione milion złotych nie była długa. Nagranie z występu trafiło do sieci i od razu uczestniczkę zalała fala hejtu. Trzeba jednak pamiętać, że udział w takim programie wiąże się z ogromnym stresem, którego nie możemy sobie nawet wyobrazić, siedząc przed telewizorami…