in

Przez cały rok chodzi do pracy w tych samych ubraniach. Ludzie z całego świata biorą z niej przykład

Nie jest tajemnicą, że dziewczyny dążą do dużej i różnorodnej garderoby. Jednak duży wybór ubrań nieuchronnie prowadzi do tego, że poranne przygotowania zajmują więcej czasu, niż byśmy chcieli. Matilda Kal rozwiązała ten problem.

Od trzech lat kobieta nosi te same ubrania do pracy. Matilda pracuje jako dyrektor artystyczny w dużej firmie reklamowej w Nowym Jorku. Zdecydowała się na tak niezwykły eksperyment, ponieważ była bardzo zmęczona długim procesem codziennego doboru stroju.

Nabyła piętnaście białych bluzek i 6 par takich samych czarnych spodni. Od tego czasu dziewczyna jest w pracy tylko w tym zestawie.

Pewnego dnia, po kolejnym spóźnieniu do pracy z powodu długiego wyboru stroju, Kal zdała sobie sprawę, że proces ten zabiera jej niedopuszczalną ilość czasu i energii. Również mężczyźni stali się jej wzorem do naśladowania, ponieważ oni nie muszą wybierać między sukienkami, dżinsami lub koszulami czy bluzkami. Mężczyzna może nosić takie same garnitury każdego dnia, nikt nie zwróci na to uwagi. Matilda wybrała najbardziej neutralny strój. Biznesowa i wygodna forma, która wyglądała elegancko.

Początkowo jej koledzy byli bardzo zdziwieni, a zarząd zamierzał dać kobiecie podwyżkę, ponieważ istniały podejrzenia, że ​​dziewczyna nie miała dość pieniędzy na nowy strój. Jednak podejrzenia szybko zamieniły się w podziw. Eksperyment okazał się sukcesem: Matilda rano miała więcej wolnego czasu i przez ostatnie trzy lata nie było ani jednego opóźnienia.
 

 
W dni wolne od pracy dziewczyna woli ubierać się jasno i stylowo. Takie podejście do garderoby biurowej sprawiło, że kobieta rozważyła swoje podejście do ubrań, które nosi w wolnym czasie. Teraz lubi wysokiej jakości designerskie przedmioty.
 

 
Taka stałość w wyglądzie sprawiła, że ​​stała się popularna wśród kolegów, którzy zaskoczyli ją pewnego dnia i przyszli do pracy w tych samych ubraniach co ona. Akcja nosiła nazwę „Ubieraj się jak Matilda”. Akt tej młodej Amerykanki zyskał tak dużą popularność, że kobiety na całym świecie przyjęły ten prosty i genialny nawyk.