in

Zaniedbany tygrys nigdy nie był obdarzony miłością – zobacz moment gdy znajduje swoją bratnią duszę

Po straszliwym zaniedbaniu i obrzydliwym maltretowaniu tygrys bengalski o imieniu Aasha zyskał wreszcie nowe życie i partnera.

W wieku 9 miesięcy Aasha malutka tygrysica ważyła tyle co 3-miesięczna sunia. Miała płaty wyleniałego futra, a jej skóra była popękana i krwawiąca.

Mając na uwadze stan zdrowia Aashy Inspektor Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych zwrócił się do Vicky Keahey, założycielki In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center. Inspektor miał nadzieję, że będą w stanie przenieść ją do opieki Keahey.

Inspektor ujawnił Keyhey, że Aasha należała do cyrku wędrownego i mieszkała z większym tygrysem, który często atakował ją i nękał. Inspektorzy odebrali ją i Aasha została umieszczona w izolowanym pomieszczeniu w celu leczenia.

Aby leczyć grzybicę, Aasha musiała brać kąpiele lecznicze, których nienawidziła. Wkrótce jednak przyzwyczaiła się do wody i nastąpiła poprawa jej zdrowia.
 

 

Kiedy Aasha wróciła do zdrowia, nadszedł czas, aby sprawdzić, jak będzie się zachowywać wśród innych tygrysów. Wielki tygrys o imieniu Smuggler, od razu stracił głowę dla maleńkiej tygrysicy.
 

 
Nawiązanie relacji Smugglera i Aashy było ewidentne dla personelu ratunkowego In-Sync. Ale aby upewnić się, że Smuggler nie wyrządzi jej krzywdy, pracownicy ściśle nadzorowali okres „randkowy”, w którym tygrysy mogły się lepiej poznać.
 

 
Cztery lata później i zakochani nadal współżyją szczęśliwie, a ich związek pozostaje silny.