in

Turystki spadły z huśtawki w samą przepaść. Nagranie mrozi krew w żyłach.

W ostatnim czasie doszło do sytuacji, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. W mediach pojawiło się szokujące nagranie z Kanionu Sulak w Rosji. Możemy na nim zobaczyć dwie kobiety, które spadły z huśtawki nad dwukilometrową przepaścią. Aż włos się jeży na głowie!

Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, co musiały przeżywać te kobiety. Było o włos od tragedii!

Przerażające nagranie obiegło sieć

Nie od dziś wiadomo, że Kanion Sulak położony w Republice Dagestanu w Rosji przyciąga miliony turystów, którzy chcą nacieszyć się tym nieziemskim widokiem.

Oczywiście tam, gdzie są piękne widoki, tam też są rozmaite atrakcje mające nam ten czas jeszcze bardziej umilić. Do jednej z nich z pewnością można zaliczyć huśtawkę umocowaną nad samą przepaścią. Brzmi ryzykownie? I tak właśnie jest! Rzeczywistość szybko pokazała, że takich rozrywek lepiej sobie nie dostarczać.

Przekonały się o tym dwie kobiety, które spadły z huśtawki nad dwukilometrową przepaścią. Zerwał się jeden z łańcuchów.

Nie ma wątpliwości co do tego, że turystki przeżyły cudem – wszystko dzięki temu, że spadły na wąską platformę nad krawędzią klifu. Dzięki temu siniaki i zadrapania były ich największym problemem.

Wszystko się nagrało. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Aż strach pomyśleć, co mogło się zdarzyć… Huśtawka prawdopodobnie zostanie usunięta. Ministerstwo Turystyki w Dagestanie poinformowało już, że „nie spełnia ona norm bezpieczeństwa”.

Źródło: o2.pl