in

Turysta spacerując po lesie usłyszał dziwne odgłosy z jaskini. Wiedział, że musi działać szybko!

Joe Dunn jest jedną z tych osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, a spacer ich relaksuje. Pewnego dnia podczas wędrówki napotkał sytuację, w której musiał zdecydować, czy coś zrobić, czy po prostu odejść.

Podczas wędrówki usłyszał dziwne odgłosy, których nigdy wcześniej nie słyszał w lesie. Powiedział, że był to tak przeraźliwy dźwięk, że nikt nie chciałby go usłyszeć w życiu, ale mimo to odważny mężczyzna postanowił sprawdzić, skąd pochodzi. Starannie nasłuchując dźwięków dotarł do jaskini.

Potem zdał sobie sprawę, że dźwięk był wołaniem o pomoc psa uwięzionego w jaskini. Nie był w stanie wyjść sam, jak się później okazało piesek spędził tam aż 3 tygodnie. Mężczyzna wiedział, że nie może go uratować sam, więc skorzystał z sieci społecznościowych, aby mu pomóc.

Kiedy ją wyciągnęli, suczka była nieopisanie szczęśliwa i podekscytowana. Wybawcy nakarmili ją i podali jej wodę. Na szczęście miała na obroży adresówkę i szybko znaleźli swoją właścicielkę, Sally, aby poinformować ją, że ją znaleziono.