in ,

Turyści zamówili sobie jedzenie. Chwilę później z ich konta zniknęło… 26 000 złotych

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które może być przestrogą dla każdego, kto wybiera się w podróż. Ta para nie miała pojęcia o jednym, niezwykle istotnym szczególe i zapłaciła za tę niewiedzę… aż 26 tys. zł.

Wideo w momencie obiegło sieć. Internauci byli w szoku, poznając historię tej dwójki. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Nie wiedzieli o tej jednej rzeczy

Nie od dziś wiadomo, że człowiek uczy się na błędach, jednak kiedy przychodzi mu za to słono zapłacić, nawet urlop może zamienić się w prawdziwy koszmar. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna para, która podczas pobytu w hotelu postanowiła zamówić jedzenie do pokoju.

Ali Koca, influencer z TikToka podzielił się nagraniem, w którym opisał szokującą historię. Zostało ono obejrzane już dwa miliony razy.

@huskymuscles This simple mistake could cost you thousands💵 #money #scam #wow #crazy ♬ Spooky piano horror scary – Sound Production Gin

Z wideo dowiadujemy się, że turyści zamówili posiłek do swojego pokoju hotelowego. Składając zamówienie, usłyszeli, że muszą za nie od razu zapłacić. Podali swoje dane i czekali na jedzenie.

Minęło półtorej godziny, a zamówienia wciąż nie było widać. Zniecierpliwieni goście postanowili zadzwonić na recepcję. Okazało się, że w hotelu nikt nic nie wie o takim menu.

Mężczyzna od razu sprawdził swój stan konta. Złe przeczucia sprawdziły się. Zniknęło aż 26 tys. złotych!

Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy.

„Dobre hotele nie zostawiają swojego menu na podłodze. Mogli się tego spodziewać” – pisze internauta.

„Oszuści byliby zawiedzeni, widząc, że jestem spłukana” – żartuje użytkowniczka TikToka.

„Super, że to udostępniasz!” – czytamy.

Źródło: o2.pl