in

Pożar poparzył ją do tego stopnia, że mogła tego nie przeżyć. Nosiła maskę ochronną przez 2 lata, ale w końcu postanowiła się ujawnić.

Ta tragedia wydarzyła się 6 lat temu, kiedy 27-letnia modelka Turia Pitt biegła w ultramaratonie. W lesie, w którym odbywały się zawody szalał pożar.

Kobieta została uwięziona w lesie pomiędzy płomieniami. Aż 64% jej ciała było poparzone. Lekarze ostrzegali rodzinę, że Turia może nie przeżyć urazu.

Po wypadku, chłopak Turii, Michael Hoskin porzucił pracę w policji, aby móc zająć się swoją ukochaną.

Bez przerwy był przy niej i starał nieść otuchę. Stan dziewczyny był tak poważny, że musiała poddać się 200 operacjom. W 2015 roku para wybrała się na Malediwy. To właśnie tam Michael oświadczył się Turii.

Kobieta była zmuszona nosić przez 2 lata maskę, która przyspieszała gojenie się ran.

Turia z każdym dniem była coraz silniejsza. Michael codziennie mówił żonie, że jest piękna. Najcenniejsze było wsparcie męża. Kobieta bardzo dziękuje mężowi za okazane wsparcie. Nie było im łatwo, ponieważ dziewczyna 7 lat życia spędziła w szpitalach.

„Kiedyś nie myślałam, że zasypianie u boku ukochanego jest czymś szczególnym. Dzisiaj wciąż cieszę się, że mam Michaela, który okazał się najcudowniejszym mężczyzną na świecie. To bardzo dobry człowiek – jestem szczęśliwa, że go mam. Każdy dzień z moim mężem jest niesamowity.” – powiedziała Turia w wywiadzie dla Daily Mail

Szczęśliwej parze udało się wrócić do normalności, a nawet więcej.

„Turia nie lubi, kiedy inni się nad nią litują. Ona chce prowadzić normalne życie” – przyznał Michael dla News.com.au. – „Jest nie tylko piękna, ale i mądra.”

Zakochani postanowili uzupełnić swoje życie. Zaczęli starać się o dziecko. Wiadomością o ciąży Turia podzieliła się na Instagramie.

Wielu Australijczyków śledziło życie pary i ta wieść szybko rozeszła się po całym kraju.
Kobieta postanowiła, że podczas ciąży będzie aktywna. I chociaż nie może biegać w maratonach, utrzyma dobrą formę.

Ich synek pojawił się na świecie piękny i zdrowy! Małżeństwo dało potomkowi na imię Hakavai.

To piękna historia, która pokazuje, że prawdziwa miłość zwycięży wszystkie przeszkody. Pokaż swoim znajomym tę szczęśliwą parę, która udowadnia, że prawdziwa miłość istnieje.