fot. tiktok @paulynbeauty
in

Polka wydała fortunę na „tureckie zęby”. Internauci współczują „aż mnie zęby zaczęły bolec”

Młoda kobieta podjęła ryzykowną decyzję i zainwestowała ponad 26 tysięcy złotych w nowe zęby podczas swojej wizyty w Turcji. Paulina, bo o niej mowa, uznała, że warto zaryzykować, aby poczuć się lepiej i cieszyć się swoim życiem bez kompleksów.

Choć dla niektórych taka inwestycja może wydawać się szalona, dla Pauliny była to szansa na poprawę swojego samopoczucia i pewności siebie. Teraz, kiedy ma piękny uśmiech, może w końcu poczuć się swobodnie i beztrosko, bez zmartwień o wygląd swoich zębów.

Choć taka inwestycja zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, Paulina podjęła decyzję świadomie i z dużą dozą optymizmu. Dzięki temu teraz cieszy się swoim nowym, pięknym uśmiechem i „tureckimi zębami”.

Nowe zęby Pauliny

Paulina, znana w sieci jako „PaulynBeauty”, to aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych. Posiada konto na TikToku oraz profil na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi codziennymi przeżyciami i wskazówkami dotyczącymi urody.

Niedawno jej posty zyskały jeszcze większą popularność, gdy ujawniła, że przeszła zabieg „tureckich zębów”. Dzięki temu teraz może pochwalić się pięknym i perfekcyjnym uśmiechem, który przyciąga uwagę wielu internautów.

„Lecę do Turcji zrobić sobie zęby, zębaki, zgryziaki, zębunie” – mówiła radośnie na TikToku.

Po zabiegu odezwała się do swoich fanów, tłumacząc, że wszystko się udało.

„Klinika, którą wybrałam, była przepiękna i naprawdę bardzo się mną opiekowali” – podkreśliła młoda Polka.

Wielu internautów nie było jednak zachwyconych przemianą kobiety. Uznali, że zęby wyglądają sztucznie.

„Klawiatura od fortepianu” – czytamy.

„Ile dałaś? Bo biel cersanitu w budowlanym już od 400 zł jest dostępna. Dramat” – dodał ktoś inny.

„O Boże aż mnie zęby zaczęły bolec”.

@paulynbeauty Wiecej info znajdziecie na moim instagramie ❤️ #fyp #dc #zeby #zebywturcji #turkeyteeth #licowki #licowkiwturcji #crowns ♬ People – Libianca

A Ty? Co o tym sądzisz?