in ,

Policja znalazła w ich domu broń i narkotyki. Ale to, co odkryła w pokoju ich dzieci, nie mieści się w głowie.

W domu 25-latków Ramona Zandejas i jego partnerki Mercadies Williams w Kalifornii policja zabezpieczyła nielegalną broń, amunicję i narkotyki.

Ale nie to odkrycie wstrząsnęło funkcjonariuszami podczas przeszukania. Kiedy policjanci weszli do pokoju dziecięcego zauważyli dziwne konstrukcje.

To były drewniane łóżeczka przerobione na klatki i zamocowane do ściany tak aby uniemożliwić wyjście. Klatki były otwierane z zewnątrz. Zamontowano je jedna na drugiej, utworzyły konstrukcję piętrową tak, że dzieci się nie widziały. W tych klatkach znajdowało się dwóch niespełna dwuletnich chłopców bliźniaków.


 
Dzieci zostały umieszczone w placówce opiekuńczej, a rodzice aresztowani pod zarzutem znęcania się nad dziećmi oprócz innych związanych z nielegalnym posiadaniem broni i narkotyków.
 
Mogą wyjść na wolność i do czasu rozprawy przebywać na wolności po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tys dolarów za każde.
 
Całe szczęście, że dzieci zostały znalezione. Miejmy nadzieje, że będą miały szansę zapomnieć o tym co przeszły i przeżyć normalne lata dzieciństwa.

Źródło i Fotografie: dailymail.co.uk