in

Trojaczki opuszczają zajęcia w szkole i unikają rozmów z każdym. Niebawem wychodzi na jaw ich przerażający sekret.

Kiedy Haley, Kassidy i Sierra przybyli do Valley High School w Las Vegas, nie wydawało się wcale, że będą przykładać jakąś wagę do nauki.

Trojaczki były obojętne w stosunku do nauczycieli, doradców i autorytetów w ogóle. Trzymały się blisko siebie, często opuszczały szkołę i miały słabe oceny. Ale zamiast odwrócić się od nich, Valley High School wprowadziła trojaczki do programu GEAR UP.

GEAR UP jest częścią federalnej ustawy o szkolnictwie wyższym, której celem jest pomoc uczniom o niskich dochodach w rozwijaniu umiejętności i przygotowaniu się do rozpoczęcia kariery zawodowej po kształceniu policealnym.

Trojaczki w końcu poczuły się bezpiecznie z personelem GEAR UP, ich oceny i zachowanie się poprawiały. W końcu również otworzyli się na rozmowę na temat swojej strasznej sytuacji – i było to bardziej przerażające, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Trojaczki straciły matkę, gdy miały zaledwie 3 lata. Ich ojciec trafił do więzienia, gdy były w szóstej klasie.

Haley, Kassidy i Sierra zamieszkały z babcią i często głodowały. Ponieważ babcia nie wierzyła w edukację, nie chodziły do szkoły, dopóki nie skończyły 8 lat.

Kiedy ich tata wyszedł z więzienia, dziewczynki wróciły do niego. Ale pozostawił je same na kilka tygodni. W domu doszło także do strzelaniny spowodowanej prawdopodobnie przeszłością ojca.

Trojaczki spędziły część życia bez dachu nad głową, bez jedzenia, ubrań i wszystkiego, co jest niezbędne, żeby normalnie funkcjonować.

Ale dzięki pomocy nauczycieli GEAR UP dziewczęta przezwyciężyły stratę obojga rodziców i bezdomność.
 
A potem sprawy potoczyły się o wiele lepiej.
 
Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości przeszły przez liceum, aż do ukończenia szkoły!
 

 
Ale to nie wszystko.
 
FOX5 Surprise Squad postanowił zaskoczyć dziewczyny na ceremonii ukończenia szkoły.
 
Ich niesamowita historia przetrwania zainspirowała zespół FOX5 Surprise Squad do potajemnego przebycia na ich wielki dzień.
 

 
Koniecznie zobaczcie na filmiku poniżej, jaką niespodziankę otrzymały dziewczęta!
 

 
To niesamowita historia… mamy nadzieję, że przyszłość tych dziewczynek będzie zadośćuczynieniem za zło, które je spotkało.