in

Owiń majtki wokół szyi. Genialny trik hitem sieci – „To naprawdę działa!”

Czy kiedykolwiek słyszałeś o owijaniu majtek wokół szyi? Dlaczego ktokolwiek miałby tak robić? Jaki jest powód? Choć wciąż wiedzą o tym tylko nieliczni, może się to okazać niezwykle przydatne.

Niewykluczone, że następnym razem, będąc w sklepie, zrobisz tak samo!

Nietypowy trik

W ostatnim czasie 5-Minute Crafts podzielił się na swoim Instagramie niezwykłym trikiem, który w momencie przykuł uwagę internautów. Mowa o owijaniu sobie majtek wokół szyi. Sposób ten sprawdzi się idealnie… przy wyborze odpowiedniego rozmiaru bielizny!

Choć wydaje się to nieco dziwaczne, naprawdę działa i pomaga, gdy nie możemy zdecydować się na odpowiedni zakup. Czasami brakuje nam pewności co do tego, czy rozmiar faktycznie będzie dobry, ponieważ w zależności od sklepu czy marki, może się on różnić.

Jak skorzystać z tego triku? Owiń majtki wokół szyi. Jeśli Ci się nie uda, najprawdopodobniej sięgnąłeś po za mały rozmiar. Jeśli materiał wokół szyi zdaje się być za luźny, bielizna może okazać się za duża.

Po czym więc poznać idealne majtki? Gdy owiniesz materiał wokół szyi bez żadnego wysiłku i nie zauważysz, że za bardzo odstaje, jest niemal pewnym, że trafiłeś na właściwy rozmiar!

Sposób ten przypadł do gustu wielu internautom, którzy chętnie komentowali przydatne nagranie. Jak się okazało, niektórzy znali już ten trik i wykorzystywali go także przy zakupie innych części garderoby:

„Robię to przez całe życie z dżinsami” – pisze internautka.

„Nauczyła mnie tego moja mama, kiedy byłam dzieckiem. Jak idzie na zakupy, robi to do dziś. To naprawdę działa!” – dodaje ktoś inny.

Znaleźli się też tacy, którzy z triku nie skorzystają.

„U mnie to się nie sprawdzi. Mam wąską szyję, ale szerokie biodra”

„Ciekawe, ale zdecydowanie nie zrobiłabym tego w sklepie” – czytamy.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródła: kobieta.onet.pl, www.instagram.com