fot. tiktok/poyerbany_tata2
in ,

Zrobił tak przy kasie samoobsługowej. Nietypowy trik wywołał burzę w sieci

Kasy samoobsługowe to popularna forma zakupów, umożliwiająca szybkie i wygodne dokonywanie transakcji bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach. Ostatnio na portalu TikTok pojawiło się nagranie, na którym jeden z użytkowników przedstawia nieznany dotąd trik związany z tymi urządzeniami.

W filmie użytkownik wyjaśnia, że przy kasie samoobsługowej można znaleźć specjalny otwór na papier, który można wykorzystać, aby uniknąć otrzymania paragonu. Nagranie wywołało burzliwą dyskusję w komentarzach, a wiele osób zastanawiało się, czy trik ma w ogóle jakikolwiek sens.

Trik z kasą samoobsługową

Według pewnego użytkownika TikToka otwór przy kasie samoobsługowej ma służyć za kosz na paragony. Czy aby na pewno?

„Tak naprawdę to jest po prostu miejsce, gdzie można włożyć drukarkę i stamtąd mógłby wychodzić paragon […]” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

„Ten otwór prawidłowo jest po to, żeby wrzucać różne kupony. W Holandii np. wrzuca się w tę dziurę kupon za zwrot butelek” – pisze ktoś inny.

„Pracowałam przy tych kasach – to nie na paragony…” – podkreśla internauta.

Zdania internautów pod nagraniem były naprawdę podzielone. Większość jednak uważa, że to nie kosz na paragony.

Poza tym, nie wszyscy są przekonani do wykorzystania tego triku również z tego względu, że otrzymanie paragonu jest dla nich przydatne do udokumentowania zakupów lub w celach zwrotu.

Niemniej jednak, nagranie zyskało popularność wśród użytkowników TikToka, a niektórzy mimo wszystko zdecydowali się na wypróbowanie tej sztuczki przy kasie samoobsługowej.

@poyerbany_tata2 #zakupy #biedronka #lidl #kaufland #polska #poyerbanytata #jebacpis ♬ OMG – White Gangster

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!