in

Dotknij podniebienie językiem i oddychaj przez minutę. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania!

„Dotknij podniebienie językiem i oddychaj przez minutę” – Sposób ten potwierdza amerykański lekarz, Dr Andrew Weil.

Ukończył on studia na najbardziej prestiżowej uczelni – Harvardzie. Na co dzień zajmuje się medycyną naturalną, zaufało mu już mnóstwo pacjentów. Poleca on szybki sposób na sen i relaks, który naprawdę działa!

Zapewne słyszeliście o różnych technikach oddychania, ale zapewniamy, że ta jest niezwykle skuteczna. Jedyne co musisz zrobić, to dotknąć językiem podniebienia, w miejscu tuż za zębami i oddychać w następujący sposób:

• Wdychaj powietrze przez 4 sekundy
• Teraz wstrzymaj je przez kolejne 7 sekund
• Następnie wypuść głośno powietrze z płuc – staraj się to robić przez 8 sekund.

Może na początku będzie wydawać się to bezsensowne, ale po chwili sam przekonasz się, że to działa. Co więcej, dzięki tej metodzie nie tylko złagodzisz stres i uspokoisz nerwy, ale zapomnisz o problemach z zasypianiem. Cały proces oddychania wystarczy powtórzyć cztery razy i wykonywać cały cykl przynajmniej dwa razy dziennie.

„Po dwóch, trzech miesiącach regularnych ćwiczeń oddechowych następują bardzo istotne zmiany fizjologiczne w naszym organizmie. Dzięki nim obniżysz tętno i ciśnienie krwi, a także poprawisz procesy trawienne.” – zapewnia Dr Andrew Weil.

Jeśli masz stresującą pracę i kłopoty z zasypianiem, ta metoda jest stworzona dla Ciebie. Wystarczą regularne ćwiczenia, a Twoje życie stanie się dużo przyjemniejsze. Poniżej przedstawiamy filmik, na którym autor metody pokazuje jak wykonywać ćwiczenia oddechowe. Naprawdę polecamy!