fot. TIKTOK/@CAASSSSIIEEE
in ,

Dziwaczny trik na płaski brzuch hitem sieci. Wystarczy włożyć w spodnie jedną rzecz.

Brzuch to bez wątpienia dla wielu z nas najbardziej problematyczna część ciała. Kompleksy na jej punkcie dla niektórych to już codzienność. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo sposobów na to, jak poprawić wygląd brzucha wystającego spoza spodni.

Jedni z pewnością wybiorą trening, drudzy dietę, a jeszcze inni połączą dietę z treningiem dla lepszego efektu. Nie wszyscy jednak zamierzają iść taką drogą. W ostatnim czasie na TikToku pojawił się trik, który może zadziwić. Nie do wiary, co dziewczyny wsadzają sobie w spodnie, aby szczuplej wyglądać! O dziwo, trik działa…

Sposób na płaski brzuch z TikToka

Użytkowniczka o pseudonimie @caassssiieee podzieliła się sztuczką, którą w momencie zachwyciły się inne internautki. Jak ukryć wystający brzuszek? Wystarczy… wsadzić sobie w spodnie kawałek tektury.

„Widziałam, jak jedna dziewczyna na YouTubie wycięła kawałek tektury z pudełka i zakryła nim brzuch. Wyglądało to tak, jakby w ogóle nie miała wystającego brzuszka. Wypróbowałam to, naprawdę działa!” – mówi TikTokerka.

Na filmiku, który trafił do sieci, możemy zobaczyć, jak wycina kawałek tektury z pudełka i próbuje wsadzić go sobie w spodnie. Chwilę później ma całkiem płaski brzuch!

@caassssiieee

Reply to @joelene005 Ladies wait a minute… I think we got something… #mombod #cardboardchallenge #fy

♬ oops! – Yung Gravy

Nagranie zostało obejrzane już niemal 800 tys. razy. Większość internautek jest zachwycona tym pomysłem i zamierza wcielić go w życie.

Niektórzy zauważyli jednak pewien problem: jak siedzieć z tekturą w spodniach?

@caassssiieee

Reply to @avermija sitting level comfort 1/10 do not recommend.. 😂😂

♬ original sound – Doctor Brixx

To po prostu nierealne…

„Komfort siedzenia – 1 na 10. Nie polecam” – przyznaje @caassssiieee.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: papilot, tiktok/@caassssiieee