fot. freepik.com
in ,

Niebezpieczny trend wśród mężczyzn. Kobiety powinny mieć się na baczności podczas randkowania

Randka to spotkanie, na którym mamy możliwość poznać bliżej osobę, którą jesteśmy zainteresowani. Jak się jednak okazuje, ludzie często udają kogoś, kim nie są, a dopiero później wychodzi na jaw cała prawda o nich.

W ostatnim czasie pojawił się bardzo niebezpieczny trend, który jest coraz bardziej popularny wśród mężczyzn – wokefishing. O czym mowa?

Każdy z nas jest trochę zestresowany, idąc na randkę. Ale co się stanie, gdy okaże się na niej, że mamy do czynienia z ideałem, od którego nie możemy oderwać wzroku i który zdaje się być naszą bratnią duszą? Z pewnością się zaangażujemy.

Musimy być jednak czujni, mężczyźni stosują pewne gierki. Niewiele kobiet o nowym trendzie.

Wokefishing – nowy niebezpieczny trend

fot. freepik.com

Mężczyźni robią, co mogą, aby tylko zdobyć serce kobiety, która im się podoba. Przede wszystkim chcą jej zaimponować. Niektórzy korzystają przy tym z bardzo nieuczciwych zagrań, takich jak wokefishing.

To coś, co faceci odkryli jakiś czas temu i z chęcią wykorzystują podczas randkowania. Polega on na tym, że mężczyzna ochoczo popiera ruchy na rzecz kobiet, wszelkie postulaty dotyczące mniejszości etnicznych i seksualnych. Chętnie komentuje również obecną sytuację polityczną i broni przy tym słabszych.

Kobiety zachwycone takim światopoglądem i wrażliwością mężczyzny, szybko są nim zauroczone. Jest jednak pewien haczyk, o którym trzeba wiedzieć.

Kiedy kobieta wejdzie w poważniejszą relację z takim mężczyzną, szybko okazuje się, że po prostu słyszała od niego to, co chciała usłyszeć, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Zawsze trzeba być czujnym i nie wierzyć we wszystko, co ktoś mówi, nawet jeśli jest bardzo przekonujący. Sprawdzenie, czy ktoś nie mówi czegoś tylko po to, by nam się spodobać, jest kluczowe.

Źródło: chillizet.pl