in

Ich małżeństwo trwało zaledwie parę minut. Zginęli na oczach całej rodziny.

19-letni Harley Morgan i 20-letnia Rhiannon Boudreaux byli w sobie zakochani po uszy. Nie wyobrażali sobie nie być rodziną, ale decydując się na małżeństwo, nie mieli pojęcia, że będą nim przez zaledwie parę minut.

Tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego doszło do tragicznego wypadku, w którym oboje zginęli.

Tragiczny wypadek

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a piękne wspomnienia zostały w nas do końca życia. Życie jest jednak nieprzewidywalne, a śmierć przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.

Tak właśnie było w przypadku pewnej zakochanej pary, która po ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego wsiadła w samochód, w który niemal od razu uderzył rozpędzony pick-up z przyczepą. Młodzi nie mieli żadnych szans, za to kierowcy, który uderzył w ich auto, nic się nie stało.

„Nie mogę tego znieść. Mój syn był tak szczęśliwy. Dopiero się pobrali. Nie byli nawet małżeństwem przez pięć minut” – mówi zrozpaczona mama.

„Znali się przez całą szkołę. Bardzo się kochali, a ich największym marzeniem było wziąć ślub. Jedyne, czego chcieli, to rozpocząć wspólne życie. Mieli tak dużo planów” – tłumaczy.

Matka 19-letniego mężczyzny widziała cały wypadek. Starała się nawet ratować państwa młodych.

„Byłam tam i dokładnie widziałam, co się stało. Boże… Widziałam, jak umiera moje dziecko. Nadal mam krew mojego syna na ubraniu, ponieważ starałam się wyrwać syna i synową z samochodu”

„Byłam świadkiem mojego najgorszego koszmaru. Ten obraz będzie mnie prześladować do końca moich dni”

„Nie zapomnę tego. To nigdy nie zniknie. Wystarczy, że zamykam oczy i widzę, jak ciężarówka uderza mojego syna i miłość jego życia. Każdego dnia oni giną w moich snach. Przez resztę mojego ziemskiego życia będę mieć to przed oczami”

Jeden z najpiękniejszych dni szybko zmienił się w prawdziwe piekło. Mama zmarłego mężczyzny ma dobrą radę dla każdego z nas:

„Nawet jeśli jesteś wściekły, przytulaj bliskich. Kochaj swoją rodzinę. Nawet jeśli doprowadzili cię do szaleństwa, napraw to. Nie idź do łóżka zły, bo nie wiesz, jak szybko możesz stracić tę osobę”

Podziel się tą wstrząsającą historią z innymi!

Źródło:popularne.pl