in

W katastrofie samochodowej ginie mama i trójka dzieci – powód wypadku, łamie ojcu serce…

Śmierć własnych dzieci to zdecydowanie najgorsza rzecz, jakiej można doświadczyć w swoim życiu. Edward przeżył to na własnej skórze, a gdy odkrył powód ich śmierci, pękło mu serce.

Lindsey Schmidt, jej mąż Edward i ich troje małych chłopców, żyli sobie jak w bajce w stanie Illinois.

Rodzina spodziewała się także nowego członka rodziny w najbliższym czasie. Ale niestety zdarzył się tragiczny wypadek, który odwrócił ich życie do góry nogami…

Kiedy nadeszło lato i wakacje, Lindsey i Edward postanowili wysłać swoich chłopców na obóz. Pierwszego dnia, Lindsey załadowała trojga chłopców do samochodu. Ale niestety nie udało im się dotrzeć na miejsce – inny uczestnik ruchu przejechał przez znak stopu i uderzył prosto w samochód rodziny Schmidta. 1-letni Caleb i dziecko w brzuchu Lindsey zginęli na miejscu podczas uderzenia. Lindsey, podobnie jak inni synowie, 4-letni Weston i 6-letni Owen trafili do szpitala. Niestety nikt z nich nie przeżył. Tymczasem 25-letni kierowca furgonetki wyszedł z tego z niewielkimi obrażeniami. Katastrofa odebrała żonę Edwarda i jego troje dzieci. A kiedy policja ujawniła przyczynę wypadku, ojcu rodziny pękło serce…

Powodem, dla którego kierowca furgonetki nie zauważył znaku stopu, było pisanie przez niego SMS-a podczas jazdy. Według Chcago Now, jedna czwarta wypadków drogowych w Stanach Zjednoczonych spowodowana jest właśnie przez to.

Cała społeczność okazała wsparcie dla Edwarda po tragicznym wypadku. Ludzie związali białe wstążki wokół drzew, aby upamiętnić Lindsey i trzech chłopców.

Na miejscu wypadku ludzie zostawili kwiaty i pluszaki, aby uczcić pamięć rodziny Schmidta. Sąsiedzi z dzielnicy Schmidta założyli także zbiórkę pieniędzy dla pogrążonego w żałobie ojca. Niektóre lokalne firmy z okolicy, w tym piekarnia, przekazały część swoich przychodów dla fundacji.

To, co stało się z rodziną Schmidta, jest straszne i nigdy nie powinno się wydarzyć. Jedna wiadomość tekstowa nie jest warta niszczenia przyszłości całej rodziny. Musimy wziąć odpowiedzialność, gdy jesteśmy w trasie. Podziel się tym artykułem z przyjaciółmi i rodziną, abyśmy wszyscy zastanowili się nad używaniem komórek w czasie prowadzenia samochodu.

Źródło i Fotografie: youtube