in

Rodzina zebrała się, aby poznać płeć dziecka. Gdy kobieta przekroiła tort, odkryła niezwykłą niespodziankę.

Dinahleigh i jej ukochany Anthony są szczęśliwą parą, która spodziewa się dziecka. Nie są małżeństwem ale żyją w udanym związku i z wielką niecierpliwością oczekują narodzin swojego dziecka.

Anthony napisał na swoim Instagramie:

„Do wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, że zostanę tatą. Jestem tym ogromnie podekscytowany, tym bardziej, że to największe szczęście, mogę dzielić z kobietą, którą kocham”

Z tej okazji Dinahleigh i Anthony zorganizowali przyjęcie dla rodziny i znajomych. Postanowili, że wspólnie z nimi chcą poznać płeć swojego potomka. Po wizycie na badaniu ultrasonograficznym zabrali zdjęcie z opisem badania i dostarczyli do cukierni, która miała wykonać specjalny tort, w środku którego miało znajdować się rozwiązanie zagadki. Jeśli miałaby to być dziewczynka, tort w środku byłby różowy, a niebieski w przypadku chłopca.

Taki oto, dość oryginalny sposób na poznanie płci dziecka, wybrała sobie ta urocza para. Cukiernia dostarczyła tort, zaproszeni goście się zjawili i para rozpoczęła krojenie. Dinahleigh ze zdziwieniem spostrzegła, że tort nie jest ani różowy ani niebieski, za to nóż natrafił na coś twardego. W tym momencie Anthony odsłonił pudełko, w którym był pierścionek zaręczynowy!
Dumny tata padł na kolana przed kobietą swojego życia i poprosił ją o rękę. Anthony wykorzystał spotkanie do swoich celów i nieco zmienił charakter spotkania w przyjęcie zaręczynowe. Zobaczcie jak przyszła mama na to zareagowała.
Pokaż znajomym jak można w zaskakujący sposób się oświadczyć. Udostępnij artykuł ze wspaniałą niespodzianką dla wybranki.