fot. tiktok/marthainfused
in

Kupiła luksusową torebkę w lumpeksie. To, co znalazła w środku, wprawiło ją w osłupienie

Pewna 56-letnia kobieta postanowiła kupić torebkę luksusowej marki. Dokonała zakupu w lumpeksie i tuż po powrocie do domu nie mogła uwierzyć własnym oczom. Aż trudno uwierzyć w to, co znajdowało się w środku.

Kobieta uznała, że musi podzielić się tym znaleziskiem za pośrednictwem TikToka. Do sieci trafił niewiarygodny filmik.

Znalazła list w używanej torebce

Lynor Silverman z Florydy bardzo się ucieszyła, gdy natrafiła w lumpeksie na torbę znanej marki. Kosztowała ona tylko 7 dolarów, czyli niecałe 35 złotych. W środku znajdowało się… 300 dolarów i list. Kobieta nie dowierzała w swoje szczęście.

Jak się okazało, za tym wszystkim kryła się bardzo ciekawa historia. 56-latka zdradziła, co było napisane w dołączonej do pieniędzy wiadomości.

Poprzednią właścicielką torebki była kochanka męża Marthy, czyli autorki listu. Kobieta zapomniała ją zabrać z domu i tym sposobem Martha przyłapała swojego ukochanego na zdradzie.

Żona nie zamierzała się jednak przyznać mężczyźnie, że już o wszystkim wie. Postanowiła każdego dnia nosić pozostawioną przez kochankę torebkę. „Ukochany” miał się sam zorientować, że to własność kochanki. Z listu nie wynika jednak, czy ostatecznie mężczyzna rozpoznał torbę.

„Mam troje dzieci, które kiedy umrę, oddadzą moje rzeczy. […]Za dolary w kopercie kup sobie nową torbę. Kocham, Martha”

– czytamy.

@marthainfused Check your mother’s purses before you donate them to goodwill! #justsaying #omgchallenge #foundmoney #goodwillfinds #goodwill #donate #justkiddingrelax ♬ original sound – Be A Martha

Podziel się tą historią z innymi!

Źródła: kobieta.gazeta.pl