in

Ukraiński żołnierz znalazł to w torbie na zakupy. Aż włosy stają dęba.

Państwowa Służba Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych w ostatnim czasie przekazała nagranie, na którym możemy zobaczyć rozminowywanie pułapki.

Ten widok nie pozostawi nikogo obojętnym. Aż ciarki przechodzą po plecach, jaką pułapkę zastawili Rosjanie na ukraińskich mieszkańców.

To było w torbie na zakupy

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Każdego dnia giną niewinni ludzie. Rosyjscy żołnierze są niezwykle brutalni i wciąż pojawiają się na to nowe dowody. Jeden z ostatnich przykuł naszą uwagę w sposób szczególny.

Szokujące wideo trafiło na Twittera Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych. Możemy na nim zobaczyć, co było ukryte w materiałowej torbie na zakupy. Gdyby tylko ktoś spróbował ją podnieść, mogłoby dojść do eksplozji.

Rosjanie ukryli minę przeciwpiechotną MON-90 pochodzącą jeszcze ze Związku Radzieckiego. Kiedy następuje jej eksplozja, wyrzucane są odłamki raniące lub zabijające tych, którzy znajdują się w pobliżu.

Mina ukryta w torbie na zakupy została znaleziona w okolicach Kijowa. Na nagraniu poniżej możemy zobaczyć, jak zostaje rozbrojona przez ukraińskiego sapera.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem. Trzeba przyznać, że mężczyzna jest niezwykle odważny! Sami zobaczcie!