fot. youtube/America's Got Talent
in

Ten występ przejdzie do historii. Wszyscy jurorzy rzucili się na złoty przycisk

W ostatniej edycji „America’s Got Talent: All-Stars” widzowie i jurorzy byli świadkami historycznego momentu. Tom Ball, finalista brytyjskiej edycji „Britain’s Got Talent”, wystąpił na scenie i zaprezentował swój niezwykły głos. Wokalista zachwycił jurorów tak bardzo, że każdy z nich wcisnął złoty przycisk.

Tom Ball jest nauczycielem w liceum, a także wybitnym wokalistą. Kolejny raz zrobił ogromne wrażenie na widzach i jurorach swoim występem, tym razem w amerykańskiej edycji Mam talent – „America’s Got Talent: All-Stars”.

Wokalista wykonał piosenkę „The Sound of Silence” autorstwa Simon & Garfunkel i od razu zdobył serca publiczności. Simon Cowell, jeden z jurorów, powiedział: „Jestem trochę zły. Chciałbym, aby to był pierwszy raz, kiedy cię usłyszałem. Jesteś niczym wnuk Susan Boyle. Dla mnie to najlepszy występ w historii tego programu”. Także Heidi Klum zachwyciła się wokalem Toma, mówiąc: „To było wybitne”.

Tom zachwycił jurorów tak bardzo, że dostąpił zaszczytu otrzymania złotego przycisku od wszystkich trzech sędziów, a nawet od prowadzącego programu, Terry’ego Crewsa. Tym samym przeszedł do kolejnego etapu rywalizacji w „America’s Got Talent: All-Stars”, stając się częścią historii programu. W finale, który odbędzie się 13 lutego 2023 roku, zmierzy się z 59 innymi byłymi uczestnikami z całego świata. Wszyscy oczekują na wyjątkowy spektakl.

Posłuchajcie występu poniżej: