in

Chciał pójść do ubikacji w pociągu i zamarł. Nie spodziewał się takiego widoku

Podróżowanie pociągami dalekobieżnymi może być trudne, szczególnie dla tych, którzy narzekają na tłok, brak wygody czy nieodpowiednią temperaturę. W ostatnim czasie coraz więcej osób skarży się na podobne problemy, szczególnie w Polsce, gdzie pasażerowie żalą się, że przewoźnicy oszczędzają na ogrzewaniu. Jednak, dzięki nagraniu z Finlandii, które zrobił jeden z pasażerów, możemy zobaczyć, że inne kraje również mają podobne trudności… dużo bardziej kłopotliwe.

Na TikToku pojawiło się nagranie, które wywołało spore poruszenie wśród internautów. Publikujący pod pseudonimem „neomoderneis” użytkownik wrzucił film, na którym zarejestrował swoje zaskoczenie i zaniepokojenie podczas podróży pociągiem w Finlandii.

Kiedy wybrał się do toalety, zastał tam zamarzniętą deskę klozetową pokrytą śniegiem. Autor nagrania postanowił dodać do niego piosenkę z „Krainy Lodu” dla żartu, jednak w rzeczywistości sytuacja ta nie jest żadnym powodem do śmiechu.

Niestety, takie warunki panujące w toaletach pociągów dalekobieżnych to poważny problem, który powinien zostać rozwiązany przez przewoźników.

@neomoderneis #frozen #toilet ♬ Let It Go – From "Frozen"/Soundtrack Version – Idina Menzel