in

Muszla klozetowa w tym kraju różni się od reszty świata. Jej zastosowanie zadziwia

Jest to zdecydowanie najbardziej wyjątkowa deska sedesowa, jaką kiedykolwiek spotkałeś. Niemal wszyscy na początku dają się zwieść pozornie nieszkodliwemu i tradycyjnemu projektowi, ale gdy zdają sobie sprawę, jak musi wyglądać załatwianie na niej potrzeb, napawa ich to obrzydzeniem.

Projekt pozwala na zbadanie kału przed jego spłukaniem, a Niemcy twierdzą, że jest to jeden z kluczowych powodów ich zdrowia. Dla Niemców jest to zupełnie normalne, w ten sposób mogą dostrzec nieprawidłowości w stolcu i zdiagnozować możliwe choroby.

Jeśli coś zauważą, mogą po prostu wezwać lekarza lub ewentualnie wysłać mu kilka zdjęć. Konstrukcja ta napędza rynek szczotek toaletowych, ponieważ każdy jest zobowiązany do czyszczenia muszli klozetowej po każdym użytkowaniu. Model do dziś spotykany jest również w Polsce.

Czy kiedykolwiek upuściłeś coś ważnego lub cennego w toalecie? Jeśli nie, szczerze Cię podziwiamy, jesteś wyjątkową osobą! Ponieważ prawdopodobnie nie ma takich osób, które nie upuściłyby ani razu zegarka, telefonu komórkowego, odtwarzacza, pieniędzy itp. I to jest właśnie kolejną ważną funkcją tej toalety. Gdybyś upuścił telefon na półkę, najprawdopodobniej nic by się nie stało.