in

2-letni chłopczyk jest w stanie wegetatywnym – pobił go partner jego mamy. To nie jedyna ofiara mężczyzny.

Zło istnieje – spotykamy się z nim każdego dnia. Mówiąc o złu, nie należy pomijać przemocy wobec dzieci, która jest jedną z najgorszych form przemocy domowej i złego traktowania.

Thomas Sullivan z Teksasu odczuł na własnej skórze jej konsekwencje.

Ten 2-letni niewinny chłopczyk trafił do szpitala po tym, jak partner jego matki prawie go zabił, wymierzając kolejne ciosy. Według lekarzy i jego rodziny to nadużycie sprawiło, że dziecko było w stanie wegetatywnym. Szpital Dziecięcy Teksasu we wrześniu 2018 r. ogłosił, że chłopiec ma ciężki uraz głowy, zranioną wątrobę oraz kilka złamań i oparzeń.

Po przyjęciu do szpitala każdy stwierdził, że chłopiec nie czuje nic oprócz bólu.

Nie jest jedynym maltretowanym dzieckiem tego potwora. Jego siostra Amery Sullivan również jest ofiarą. Odniosła obrażenia żołądka, miednicy i żeber. W wieku trzech lat musiała przejść operację po tym, co wyrządził jej Adam.

Mężczyzna podobno palił inne niewinne dzieci. Jednak zaprzeczał tym oskarżeniom, mówiąc, że obrażenia były wynikiem kilku wypadków.

Jako konsekwencja działań tego sprawcy chłopiec może mieć trwałe upośledzenie umysłowe i fizyczne. Zrujnował życie tego chłopca w okresie, kiedy dopiero zaczął je odczuwać i poznawać świat.
 


 
Zarówno Adam Thomas, jak i matka chłopca zostali uznani za winnych. W lutym Adam dostał podwójny wyrok dożywocia, a matka dziecka – 20 lat pozbawienia wolności.
 
Mały Thomas cały czas przebywa w szpitalu i ma tam zapewnioną całodobową opiekę. Jego życie niestety nigdy nie będzie normalne – wszystko przez potwora, który dopuścił się tego brutalnego czynu…
 
Podziel się historią ze znajomymi na Facebooku.