in

Pentatonix nagrał własną wersję The Sound of Silence. Nie ma się co dziwić, że tak szybko podbiła internet!

Z pewnością każdy przynajmniej raz w życiu słyszał legendarny utwór ,,The Sound Of Silence”. Piosenka została stworzona w 1964 roku przez duet Simon & Garfunkel. I nadal jest uważana przez wielu za jedną z najpiękniejszych piosenek, jakie kiedykolwiek powstały. Co ciekawe, utwór ten pochodzi z płyty, która okazała się totalną porażką, jeśli chodzi o sprzedaż. Artyści, godząc się z tym faktem, chcieli zrezygnować z dalszego tworzenia, aż któregoś razu właśnie ,,The Sound Of Silence” trafiło na pierwsze miejsca list przebojów.

Mimo iż od powstania utworu minęło już sporo czasu, mnóstwo współczesnych artystów nadal stara się z nim mierzyć i nagrywać w różnych stylach. Na internecie możemy znaleźć masę interpretacji muzycznych tej legendarnej piosenki.
 
Powstała nawet wersja a capellla, którą stworzył zespół Pentatonix. Ta grupa znana jest z nagrywania własnych wersji znanych piosenek. Nam ta wersja bardzo przypadła do gustu. Posłuchajcie nagrania poniżej i koniecznie napiszcie nam, co o tym sądzicie.