fot. youtube/Canada's Got Talent
in

Dostali „złoty przycisk” od każdego z jurorów. Takiego występu nie było, szczęka opada

Rozpoczęły się przesłuchania do trzeciej edycji kanadyjskiej wersji show „Mam Talent”. To, co wydarzyło się podczas jednego z występów, zdecydowanie wybiło się ponad wszystkie inne.

Widzowie i jury nie mogli uwierzyć własnym oczom, patrząc na to, co robi utalentowany zespół taneczny.

Niezwykły występ

The Cast, zespół taneczny z Lévis w Quebecu, zrobił furorę swoim niezwykłym występem. Grupa tańczy razem już od ponad dziesięciu lat i widać, że między jej członkami panuje niesamowita atmosfera. Ich choreografia była wyjątkowa i nie pozostawiła nikogo obojętnym – ani jurorów, ani publiczności.

Jury, w skład którego wchodzili Howie Mandel, Lilly Singh, Trish Stratus i Kardinal Offishall, było pod wrażeniem umiejętności The Cast. Po zakończeniu występu nie zawahali się i zaprosili na scenę prowadzącą Lindsay Ell, aby wspólnie nacisnąć złoty przycisk.

To niesamowite wyróżnienie oznaczało dla zespołu The Cast awans do kolejnego etapu i zapewnienie sobie miejsca w półfinale. Jednak dla członków zespołu było to coś więcej niż tylko możliwość wygranej w programie. Zdają sobie oni sprawę, że tańczenie razem jest dla nich prawdziwą pasją i nie wyobrażają sobie życia bez niej.

Przyznają, że są ze sobą jak jedna wielka rodzina, a taniec jest dla nich sposobem na wyrażanie siebie i dzielenie się pozytywną energią. Widać to było na scenie i z pewnością ich występ zapadnie w pamięć widzom „Mam Talent” na długo.

Obejrzyj to fenomenalne show poniżej!