in ,

Trafiła do szpitala z niewinnym bólem głowy, a dwa dni później zmarła – Lekarze biją na alarm!

Oto smutna historia szczęśliwego małżeństwa Erica i Lee Broadway z Północnej Karoliny. Lee była wspaniałą matką i żoną, razem z Eric’em tworzyli wzorową rodzinę aż do pewnego felernego 1 kwietnia 2017 roku.

41-letnia kobieta doznała bardzo silnego bólu głowy. Był on tak intensywny, że przerażony mąż postanowił zawieźć ją do szpitala.

Niestety Lee podczas drogi czuła się coraz gorzej, a to co rozpoznali u niej lekarze było wstrząsające…

Tętniak mózgu…

Neurochirurdzy byli jednomyślni i postanowili przeprowadzić operacje. Jednak nie spodziewali się, że dojdzie do tragedii. Niestety wystąpiły powikłania a Lee zmarła dwa dni później.

Zszokowany mąż nie wiedział co powiedzieć swoim ukochanym dzieciom.
Przecież jeszcze kilka dni wcześniej ich matka żyła i była zdrową, silną, cieszącą się dobrą opinią kobietą.
Zawsze pomagała innym, dlatego jej śmierć była ogromnym ciosem dla rodziny i przyjaciół. Jednak jej śmierć dała szansę na życie innym – Lee została dawcą narządów.

Choroba Lee była podstępna i niespodziewana. Czy można było jej zapobiec? Czy istnieje sposób aby uchronić się przed tętniakiem mózgu?
Wielu ludzi żyje z tym potworem w głowie nie zdając sobie z tego sprawy, dlatego jeżeli zauważysz u siebie takie niepokojące objawy jak:
– nagły, bardzo silny ból głowy o narastającym natężeniu
– nudności, wymioty
– zaburzenia widzenia
– osłabienie połowy ciała i/lub twarzy
– sztywność karku
– nadwrażliwość na światło
– zaburzenia mowy
Nie czekaj! Czym prędzej zgłoś się do lekarza!

Niech tragiczna historia tej młodej, 41-letniej kobiety będzie dla Was sygnałem, że o zdrowie należy dbać i regularnie poddawać się badaniom.