in

Oto prosty domowy test na obecność grzybów w organizmie – Wykryj zagrożenie w porę!

Istnieje prawdopodobieństwo, że możesz mieć mieć kłopoty z grzybicą ogólnoustrojową, ale do tej pory nie wybrałeś się do lekarza? Mamy na to sposób!

Okazuje się, że istnieje test, który wykonasz bez problemu w domu. Pokaże on, czy twojemu organizmowi mogą zagrażać grzyby.

Co wpływa na to, że w naszym organizmie powstają grzyby?

Z pewnością antybiotyki, które przyjmujemy, ponieważ powodują niszczenie flory bakteryjnej. Poza tym odpowiedzialne za powstanie grzybów mogą być też środki antykoncepcyjne i leki sterydowe.

Jak wykonujemy „test śliny” na candide?
 
Grzyby, które powstają w naszym organizmie wydzielają toksyny, co przyczynia się do tego, że nasz organizm staje się zakwaszony. Zakwaszenie powoduje pogorszenie funkcjonowania jelit. Grzybów dzięki temu jest coraz więcej i nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by mogły się rozwijać.
 

 
Krok po kroku
 
Zanim umyjesz rano zęby, zbierz w ustach ślinę i napluj do szklanki wody. Ważne jest to, aby szklanka była przezroczysta – wtedy będziesz mógł widzieć zachodzący proces. Należy obserwować go co 15 minut przez ok. godzinę. O tym, czy mamy do czynienia z grzybami, świadczy kilka znaków, a przede wszystkim:
 
– odnogi ze śliny, które unoszą się ku górze
– ślina, która jest wyraźnie rozdrobniona i przypomina chmurę
 
Jeśli ślina opada na dno szklanki w sposób jednolity, nie masz się o co martwić – prawdopodobnie grzyby w twoim organizmie nie występują.
 
Oczywiście oprócz wykonania takiego testu, warto udać się do lekarza!
 
Udostępnij ten test swoim bliskim – niech również sprawdzą, co dzieje się z ich organizmem!