fot. tiktok/jasminechiswell
in

Tak jej ukochany dowiedział się, że będzie tatą. „Obrzydliwe”

Zastanawiałaś się kiedyś, jak kreatywnie przekazać swojemu partnerowi wiadomość o ciąży? TikTokerka z Los Angeles zdecydowała się na niecodzienną metodę. Nie tylko zarejestrowała reakcję swojego męża na filmie, ale także sprawiła, że nagranie to stało się internetowym hitem. Internauci nie byli jednak jednomyślni w swoich opiniach, wielu z nich określiło całą sytuację mianem „obrzydliwej”.

Jedyny w swoim rodzaju deser lodowy

Jasmine Chiswell jest znaną osobowością w sieci. Jej profil na TikToku śledzi ponad 16 milionów osób, a na Instagramie obserwuje ją dodatkowy milion. Ta internetowa celebrytka z Los Angeles jest nie tylko szczęśliwą żoną i matką, ale również aktywną twórczynią treści o charakterze lifestylowym. Pokazuje swoim obserwatorom swoje codzienne życie, mieszkanie, a także stylizacje modowe inspirowane estetyką retro.

Jasmine niedawno odkryła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Zdecydowała się podzielić tę wiadomość ze swoim partnerem w bardzo oryginalny sposób. Chciała zaskoczyć swojego męża, dlatego przygotowała dla niego deser – kubek pełen kawy i bitej śmietany. Ale dodatek do tego deseru był zdecydowanie nietypowy… Pozytywny test ciążowy.

Gdy wręczała mężowi deser, wspomniała, że znajdzie tam „niespodziankę”. Mężczyzna, nieświadomy, co go czeka, zapytał, czy to jest wafelek. Nagranie z tej niecodziennej chwili natychmiast stało się viralem, choć wielu internautów było zszokowanych tą niekonwencjonalną metodą przekazania tak ważnej wiadomości.

Sam partner kobiety dostał odruchów wymiotnych, gdy zorientował się, co go spotkało.

Obejrzyj wideo poniżej!

@jasminechiswell

The sweetest but maybe the most gross pregnancy surprise…I can’t believe he ATE THAT!!! 😭🤢

♬ Wes Anderson-esque Cute Acoustic – Kenji Ueda

Co o tym sądzisz?