in ,

Uczestnik teleturnieju nie mógł znieść porażki. Zdemolował studio na wizji, jest nagranie

W jednym z najchętniej oglądanych teleturniejów w Islandii, Gettu Betur, doszło w ostatnim czasie do sytuacji, która zszokowała wszystkich widzów. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Jeden z uczestników nie mógł pogodzić się z tym, że przegrał i pod wpływem silnych emocji zdemolował studio. Wszystko się nagrało. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

Uczestnik nie mógł znieść przegranej

Teleturniej Gettu Betur wymaga od uczestników nie tylko posiadania wiedzy, ale także sprytu i szybkiego naciskania guzików. Pewien uczestnik wpadł w szał po tym, jak przegrał i postanowił zdemolować studio. Takiej sytuacji jeszcze nie było.

Udział w tym teleturnieju wiąże się z grą zespołową – grają dwie drużyny złożone z trzech studentów. Żeby wygrać, trzeba zdobyć jak najwięcej punktów i wystarczająco szybko zgłaszać się do udzielania odpowiedzi na zadane pytania. Poprawna odpowiedź jest równoznaczna z przydzieleniem punktów, natomiast fałszywa sprawia, że na pytanie odpowiada przeciwna drużyna.

Wszystko miało miejsce parę dni temu podczas jednej z rund. Do odpowiedzi szybciej zgłosiła się przeciwna drużyna i udzieliła właściwej odpowiedzi. Wtedy właśnie jeden z uczestników za bardzo przejął się porażką i poniosły go emocje. W momencie w studiu zapanował prawdziwy chaos.

Uczestnik postanowił przewrócić pulpit i rzucić szklanką pełną wody. Jedna z koleżanek z drużyny chciała go uspokoić, jednak to przyniosło przeciwny efekt.

Nagranie pojawiło się na platformie YouTube na kanale loxins i w szybkim czasie zostało obejrzane przez ponad 111 tys. osób.

Po całym zajściu uczestnik opuścił studio, a zza kulis można było usłyszeć odgłosy tłuczonych rzeczy. Prowadząca za wszelką cenę chciała przejść do kolejnej rundy.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: polsatnews.pl