fot.freepik.om
in

Rodzice myśleli, że ich syn nie żyje. Po pół roku żałoby, zadzwonił do nich i wyjawił prawdę

Choć rodzeństwo bywa często nierozłączne, konflikty między nimi nie są niczym niezwykłym. Historia, która wstrząsnęła słuchaczami nowozelandzkiego radia, pokazała, jak daleko mogą posunąć się niektóre osoby skłócone w rodzinie.

Mężczyzna opowiada o fałszywej śmierci

Gdy nowozelandzka stacja radiowa ZM uruchomiła audycję dla słuchaczy opowiadających o fałszywych informacjach na temat ich śmierci, nikt nie spodziewał się takiej opowieści. Jeden ze słuchaczy, Callum, podzielił się historią, która wstrząsnęła prowadzącymi.

Z relacji mężczyzny wynikało, że to jego własne siostry, nie utrzymujące dobrych stosunków z rodziną, były odpowiedzialne za przekonanie rodziców, że ich syn nie żyje. Szokujący sekret wyszedł na jaw dopiero po pół roku – i to w dość nietypowy sposób.

Żyjący w Wellington Callum opowiedział, jak jedna z jego sióstr skontaktowała się z rodzicami przebywającymi w Christchurch, informując ich, że ich syn nie żyje. Co więcej, wmówiła im, że został pochowany w obecności rodziny swojej dziewczyny, która nie chciała, aby jego rodzina uczestniczyła w uroczystościach. Jeden z prowadzących program nie krył zdziwienia, określając tę siostrę jako „szaloną”.

– Tak, zdecydowanie zostałem uznany za zmarłego. Moje siostry były wtedy trochę skłócone z rodzicami i nie bardzo się dogadywali. Mieszkałem w Wellington, podczas gdy oni byli w Christchurch. Moja starsza siostra zadzwoniła do moich rodziców i powiedziała im, że umarłem – opowiadał Callum.

Telefon od „zmarłego”

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego Callum nie miał kontaktu z rodzicami przez sześć miesięcy. Okazało się, że był pochłonięty swoim życiem zawodowym. Gdy w końcu zadzwonił do rodziców, spotkał się z reakcją pełną niedowierzania. Jego matka była w rozpaczy, a ojciec w szoku. Siostry mężczyzny podobno opowiedziały rodzicom, że ich syn zginął tragicznie, został zadźgany. Wszyscy prowadzący byli zgodni co do jednego – był to najbardziej niezwykły telefon, jaki kiedykolwiek otrzymali podczas audycji.

@fvhzmCallum wins the award for the greatest sentence ever said on-air in ZM history

♬ original sound – FVHZM

Tego rodzaju historie przypominają nam o skomplikowanych relacjach rodzinnych i jak ważne jest dbanie o prawdę i zaufanie między bliskimi.

Źródło: LADbible.com, goniec.pl