in

Ta para z pozoru wygląda zwyczajnie. Ale zdjęcie w całości przedstawia szokującą prawdę.

Dla Taylora i Danielle nie istnieją trudności, których nie można byłoby pokonać. Dlaczego? Bo łączy ich prawdziwe i niezwykle silne uczucie, które nie pozwala im oddalić się od siebie. Są doskonałym dowodem na to, że miłość jest cudem, największym darem. Poznajcie ich historię!

Największą pasją Taylora były od zawsze sporty ekstremalne. Możliwość podjęcia ryzyka sprawiała mu ogromną przyjemność i wiedział, że to jest jedyna droga, jaką chce podążać. Nikt nie był zdziwiony, kiedy Taylor któregoś dnia oświadczył, że wstępuje do amerykańskiej armii. Od tamtej pory był już saperem. Jego dziewczyna, Danielle, bała się o niego, wiedząc, że w każdej chwili może stać mu się krzywda. Jednak wiedziała też, że mężczyzna kocha tę pracę. Przyrzekli sobie, że będą razem na dobre i złe, co by nie było.

W wieku 23 lat Taylorowi przytrafiło się coś, czego oboje się obawiali. Wpadł na bombę. Jego ręce i nogi musiały zostać amputowane.

Dla większości ludzi z pewnością byłoby to coś, co przyczyniłoby się do załamania nerwowego i wystawienie związku na bardzo poważną próbę. Jednak dla tej pary było oczywiste, że będą ze sobą, tak jak sobie obiecali. Danielle pomagała Taylorowi przez cały czas, była z nim w jego cierpieniu. Nawet przez chwilę nie pomyśleli, że mogłoby ich coś rozłączyć. Po 9 latach związku Taylor poprosił ukochaną o rękę.
 
To przykład miłości na dobre i na złe. Gdzie nie istnieją granice uczucia i wszystko staje się możliwe. A miłość pomaga przetrwać wszystko…
 
Podziel się ze znajomymi tą wzruszającą historią!