in

Hubert Urbański ma tatuaże, które musi ukrywać przed całym światem. Wie o nich zaledwie garstka osób.

Czy wiedzieliście o tym, że Hubert Urbański ma tatuaże? To fakt, który wielu z nas z pewnością wprawi w zdumienie. Jak się okazuje, prezenter musi ukrywać je przed światem pod idealnie skrojonym garniturem. Co przedstawiają tatuaże na ciele prowadzącego program Milionerzy? Mają jakieś szczególne znaczenie?

Tatuaże Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Zasłynął on z tego, jak prowadzi program Milionerzy. Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że pod garniturem znajduje się ogromny tatuaż!

Dziennikarz jest aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie opublikował na swoim Instagramie zdjęcie pleców, na których możemy zobaczyć czarny tatuaż przedstawiający chińskiego smoka. Trzeba przyznać, że zajmuje on znaczną część jego ciała.

Kolejne jego tatuaże znajdują się na palcach. To cztery litery symbolizujące imiona czterech ukochanych córek, które są dla niego całym światem. Prezenter był dwukrotnie żonaty. Z pierwszego małżeństwa ma dwie córki: Mariannę i Krystynę, a z drugiego: Danusię i Stefanię. Na jego palcach możemy dostrzec litery: M, K, D, S.

Wiadomo, że w programie Milionerzy nie możemy zobaczyć tatuażu na plecach, ale możemy na palcach. Tymczasem nigdy nie rzucił nam się w oczy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – są one przykryte grubą warstwą makijażu.

„Prowadzący Milionerów musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie” — przyznaje informator.

Co sądzicie o tatuażach Huberta? Wiedzieliście o nich? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Instagram