fot. tiktok/b_brittanylewin
in

Zrobiła tatuaż nie wiedząc, czego symbolem jest ananas w trójkącie. Internauci rozbawieni do łez

„Zaskoczona swoim tatuażem” – tak można by opisać Australijkę, która zdobyła popularność dzięki swojemu filmowi na jednym z mediów społecznościowych. W swoim nagraniu opowiada o swoim tatuażu – sądziła, że jest jedynie ozdobą na jej ciele, ale okazało się, że posiada on ukryte znaczenie.

Wideo stało się hitem wśród widzów. Co znaczy odwrócony ananas? To dowód na to, że lepiej dobrze się zastanowić przed wybraniem wymarzonego wzoru tatuażu.

Tatuaż z ananasem

Niestety, decyzja o wykonaniu tatuażu może być krytyczna i skutkować nieodwracalnymi konsekwencjami. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich wybór może mieć ukryte znaczenie i być negatywnie odbierany przez innych. Technologia usuwania tatuaży jest już dostępna, jednak jest to proces bolesny i kosztowny. Zanim podejmiesz decyzję o wykonaniu tatuażu, warto dokładnie zastanowić się nad wyborem wzoru i jego znaczeniem, by uniknąć niepotrzebnego żalu do siebie w przyszłości.

Historia Brittany Lewin to ostrzeżenie dla osób decydujących się na tatuaż. Na TikToku opublikowała ona film, w którym opowiada o swoim tatuażu w postaci ananasa w trójkącie. Chociaż kobieta była dumna ze swojego wyboru, to dopiero rozmowa z koleżanką uświadomiła jej istnienie ukrytego znaczenia tatuażu, o którym wcześniej nie miała pojęcia. Ta historia ukazuje jak ważne jest zrozumienie znaczenia tatuażu, zanim podejmie się decyzję o jego wykonaniu.

Szybko okazało się, że odwrócony ananas jest symbolem swingersów szukających erotycznych przygód.

Dotychczas ananas kojarzył się kobiecie z czymś szczęśliwym i pozytywnym, stąd decyzja o takim tatuażu.

@b_brittanylewin I've made a mistake besties…. 🤦‍♀️🤣🙃 #fyp #foryoupage #fail #pineapple #pineappletattoo #ohno ♬ Oh No – Kreepa

Internauci nie mogą przestać się śmiać, poznając tę historię.

„Po prostu zamień go w dom Spongeboba i dodaj muszle” – radzi internauta.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!