in ,

Żona udusiła męża pośladkami. Rodzinna tragedia wstrząsnęła już całym światem.

Co jakiś czas na świecie dochodzi do tragedii, w które aż ciężko uwierzyć, ponieważ wydają się być tak nierealne, że moglibyśmy sobie pomyśleć, że ktoś robi sobie z nas żarty. Bez wątpienia ta historia jest na to doskonałym przykładem. Pewna kobieta została oskarżona o morderstwo. Udusiła męża… swoimi pośladkami.

45-letnia Tatiana z Nowokuźniecka podczas pijackiej kłótni zaczęła obezwładniać swojego małżonka. Aidar został przez nią przewrócony na plecy. Kobieta przycisnęła jego twarz do materaca, po czym usiadła mu na głowie. Warto podkreślić, że jej waga wynosi ponad 100 kg. Mężczyzna przez jakiś czas błagał Tatianę, aby przestała, a po chwili przestał oddychać.

Świadkiem całego zajścia była córka małżeństwa, która od razu ruszyła po pomoc do sąsiada. Ten jednak uznał, że nie ma się o co martwić i pewnie para zaraz przestanie się kłócić.

Mężczyzna nie przeżył uduszenia pośladkami. Tatiana zaczęła krzyczeć i potrząsać swoim małżonkiem. Nie mogła uwierzyć w to, co się stało. To był dla niej prawdziwy koszmar.

Podczas sekcji zwłok wyszło na jaw, że Aidar zmarł przez niewydolność oddechową. Sprawa trafiła do sądu, a kobietę oskarżono o zabójstwo. Tatiana tłumaczyła, że chciała tylko uspokoić pijanego męża. Czasu jednak nie da się już cofnąć…

Podziel się tą niewiarygodną historią z innymi!

Źródło: New York Post