fot. tiktok/karen.disapproves
in ,

Powierzyła mężowi uczesanie córek do szkoły. Gdy zobaczyła efekt, nie mogła przestać się śmiać

Uczesanie dziecka do szkoły to zadanie, które może niektórym rodzicom spędzać sen z powiek, szczególnie gdy trzeba to zrobić w pośpiechu. Ostatnio na TikToku pojawiło się nagranie, w którym tata próbował uczesać swoją córkę, efekt jego pracy zszokował matkę.

Uczesanie dziecka to zadanie, które może sprawiać trudność niektórym rodzicom. Dla dzieci również może to być stresujące, gdy ich włosy plączą się, a maleńkie gumki ciężko jest zaczepić. Widok szczotki często wiąże się z płaczem, co dodatkowo utrudnia poranne rytuały. Wszystko to może prowadzić do zawrotów głowy i stresu dla całej rodziny.

Mama pokazała efekt pracy męża w nagraniu na TikToku. Ten mężczyzna zastosował niecodzienne metody, by utrzymać idealnie kucyki dziewczynki i użył… trytytek! Internauci byli rozbawieni tym nietypowym wiązaniem włosów. Nagranie obejrzało ponad 13 mln osób.

„Czy tatuś zrobił wam fryzury? Czy użył do tego opasek zaciskowych?”
– zapytała córeczki z rozbawieniem.

„Pięknie! Będą się trzymały przez cały dzień”
– odpowiedział zadowolony z siebie mężczyzna.

„Dzięki kochanie, że dałeś mi pospać”
– odparła ironicznie autorka nagrania.

@karen.disapproves Thanks for letting me sleep in, babe 🤣always keeps me laughing💀 #dads #dadtok #dadlife #funnydads #marriedlife #kidshair #kidshairstyles ♬ original sound – Karen Disapproves