fot. insta/rydelfunk
in

Kontrowersyjny taniec panny młodej i druhen. „Jak można wybrać taką piosenkę na własne wesele?”

Dzień ślubu to wyjątkowy czas, który pozostaje w pamięci pary młodej już do końca życia. Przygotowania potrafią trwać miesiącami. Wszystko po to, aby nawet najmniejsza rzecz była dopięta na ostatni guzik.

Czasami jednak pary młode wpadają na nietypowe pomysły, przez które goście łapią się za głowę. Tym razem nie było inaczej. Taniec panny młodej i druhen stał się prawdziwym hitem sieci. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Taniec, który wywołał prawdziwą burzę

Zazwyczaj tańce, które można zobaczyć na weselach, są bardzo podniosłe i wzruszające. Pewna panna młoda postanowiła nieco przełamać ten klimat i zatańczyć razem z druhnami do piosenki, która wielu osobom nie przypadła do gustu.

Jej tekst jest bardzo wulgarny. Pannie młodej to jednak nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie – stało się głównym elementem imprezy. Mowa o niezwykle popularnej piosence WAP Cardi B i Megan Thee Stallion.

Tekst o seksie dla wielu internautów jest nie do przyjęcia. Niektórzy są zdania, że po takim tańcu po prostu wyszliby z imprezy.

Panie zdawały się bardzo dobrze bawić podczas tańca i nie bały się odważnych ruchów.

Nagranie, które pojawiło się na TikToku, zostało obejrzane już ponad 40 mln razy.

@rydelfunk lmao i almost forgot, my bridesmaids & i surprised everyone with WAP at my wedding 😂 #Wedding #Wap #surprise #flashmob ♬ WAP(feat. Megan Thee Stallion) – Cardi B

„Jeśli tak nie będzie na moim weselu, to nie chcę wesela” – czytamy w komentarzach.

„Jak można wybrać taką piosenkę na własne wesele?!” – oburzył się internauta.

„Sądząc po piskach, które słychać na nagraniu, goście weselni wcale nie mieli ochoty opuszczać imprezy…” – zauważył ktoś inny.

Co o tym sądzicie? Czy to już przesada? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: www.o2.pl, muzyka.interia.pl