fot. Youtube/BP Film & Photo
in ,

Ten nadzwyczajny taniec ojca z panną młodą sprawił, że cały internet oszalał na ich punkcie!

Spójrzmy prawdzie w oczy, zazwyczaj taniec ojca z panną młodą jest słodki i wzruszający, ale niestety dość przewidywalny. Często pojawiają się łzy i uśmiech pomiędzy ojcem a córką, podczas gdy tańczą do jakiejś sentymentalnej ballady. Na szczęście, mamy dla Ciebie coś nadzwyczajnego – przygotuj się na wielki uśmiech!

Ten film zaczyna się, gdy Mikayla Ellison Philips i jej tata, Nathan Ellison, rozpoczynają powolny taniec do tradycyjnej pieśni Bob Carlisle „Butterfly Kisses”. Ale wtedy nagle muzyka przestaje grać i dzieje się coś, czego ich goście się zupełnie nie spodziewali. Muzyka zmienia się w utwory z wszystkich możliwych gatunków, począwszy od lat 90, hip hopu do popu, a nawet disco! Ojciec Mikayli z pewnością wygląda jakby był w swoim żywiole. Widać gołym okiem, że poświęcili bardzo dużo czasu na naukę tak energicznej i wyjątkowej choreografii. Nie dość, że mocno zaskoczyli swoich gości, to jeszcze ich występ na Youtube zdołał porwać miliony internautów!

Obejrzyj poniższe wideo, aby zobaczyć Mikayle i jej tatę w akcji – gwarantujemy, że będziesz tańczyć razem z nimi w fotelu!