fot. youtube/Jason Collins
in ,

Pan młody zatańczył z mamą na weselu. Mina panny młodej mówi wszystko

Wideo z tym niezwykłym występem z wesela stało się prawdziwym przebojem w sieci, osiągając w krótkim czasie setki tysięcy wyświetleń. Co sprawiło, że zyskało ono tak ogromną popularność?

Odpowiedź jest prosta: pomysłowość i umiejętności taneczne pana młodego i jego mamy były naprawdę imponując! Gdy na parkiecie pojawiła się ta para, reszta gości weselnych nie mogła się na nich napatrzeć!

Pan młody i jego mama na parkiecie

Taniec na weselu to jedna z najważniejszych tradycji, której nie sposób pominąć podczas uroczystości ślubnej. To moment, w którym para młoda prezentuje swoje umiejętności taneczne i udowadnia, że potrafią się doskonale bawić. Jednak na niektórych weselach to nie tylko młoda para przyciąga uwagę swoim tańcem. Czasami to właśnie występ pana młodego z mamą robi największe wrażenie na gościach. Tak właśnie było w tym przypadku!

Taylor i Mitchell to para, która podbiła serca gości weselnych swoim niezwykłym występem. Ich taniec był jednak zupełnie inny niż zwykle – pełen humoru i dystansu do samego siebie.

Nie ma wątpliwości, że matka i syn wykonali swój taniec perfekcyjnie, z ogromną pasją i energią. Ich występ był po prostu niesamowity.

To właśnie dlatego nagranie tego występu stało się tak popularne i zostało udostępnione w internecie. Widzowie z całego świata chcieli podziwiać umiejętności taneczne tej pary i cieszyć się z ich radości.

„Najlepszym momentem była reakcja panny młodej” – piszą internauci.

„To był jeden z najlepszych tańców matki z synem” – stwierdza ktoś inny.

„Najlepszy prezent od matki dla nowożeńców! Mama naprawdę dobrze tańczy. Pamiątka na zawsze!!!” – czytamy w komentarzach.

Obejrzyj ten taniec poniżej!