in ,

Taniec tego zespołu wbije w fotel każdego. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Czy kiedykolwiek widziałeś taniec, który cię poruszył i sprawił, że zostałeś wbity w fotel? Niektóre układy potrafią zapierać dech w piersiach. Kolorowe kostiumy tancerzy, nieziemskie ruchy, olśniewające układy, nie wspominając już o uśmiechach na twarzach tancerzy.

Ten taniec Emerald Belles z pewnością zachwyci cię od początku do końca. Nic dziwnego, że te urocze panie mają fanów na całym świecie!

Zespoły taneczne, entuzjaści, eksperci od razu rozpoznają HIGH KICK. Wykonują ją słynne zespoły taneczne, w tym Dallas Cowboy Cheerleaders i Radio City Music Hall Rockettes. Każdy, kto patrzy z zewnątrz, może myśleć, że high kick jest proste. Ale aby osiągnąć perfekcję, potrzebujesz kombinacji postawy, równowagi i elastyczności. To cała masa ciężkiej pracy i praktyki!
 
Panie z tanecznej grupy tanecznej Carroll Senior High School sprawiają, że taniec ten wygląda tak, jakby nie wkładały w niego wysiłku. Emerald Belles, wykonali ten niezapomniany układ na konkursie Showmakers of America Dance.

Pojawiając się w niebieskich rajstopach, panie natychmiast zaczęły formować początkową pozycję. Trójkątna formacja szybko przekształca się w dobrze zaplanowane ruchy i postawy. Z muzyką są po prostu hipnotyzujące. Nawet najbardziej wymagający jurorzy nie mogli znaleźć żadnego błędu.
 

 
Polecamy obejrzenie poniższego filmu i cieszenie się wspaniałym układem Emerald Belles razem z nami!
 


 
Podziel się tym niesamowitym tańcem ze swoimi znajomymi i bliskimi na Facebooku.