in

Taniec na ruchliwym skrzyżowaniu? Szokujące nagranie z Łodzi

19 maja 2021 roku około godziny 18. miała miejsce sytuacja, która zdumiała mieszkańców Łodzi. Na jednej z ruchliwych ulic pojawiła się tancerka i jak gdyby nigdy nic zaczęła pokazywać swoje umiejętności. Dziewczynka poruszała się między samochodami.

„Występ” tancerki został nagrany przez kierowców i opublikowany w sieci na kanale „STOP CHAM”. Niemal od razu przykuł on uwagę internautów. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Taniec na ruchliwym skrzyżowaniu

Tańcząca kobieta pojawiła się na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Zieloną w Łodzi. Kierowcy nie wiedzieli, co się dzieje, patrząc na dziewczynę. W sieci pojawiła się lawina komentarzy.

„Każdy ma swoje pięć minut” – czytamy w komentarzach.

„Przecież to jest jak scena z filmu” – zachwyca się internauta.

„W każdym mieście dzieją się różne dziwne rzeczy” – dodaje ktoś inny.

Kobieta nic sobie nie robiła z przejeżdżających samochodów. Mogła zostać potrącona, jednak zdawała się tym zupełnie nie przejmować.

Obok pierwszego nagrania tancerki, szybko pojawiło się drugie, będące jego rozszerzoną wersją. Dziewczyna zablokowała auto, tańcząc przed nim, po czym została odprowadzona na chodnik. Nie wiadomo, co stało się później i czy tancerka próbowała jeszcze „wystąpić”.

Obejrzyj to niezwykłe nagranie poniżej!

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl