in

Tak „bawią się” okupanci w Ukrainie. Nagranie poraża.

Atak Rosji na Ukrainę trwa już dwudziesty dzień. Ukraińcy robią, co w ich mocy, aby bronić swojego kraju. Każdego dnia giną tam niewinni ludzie.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo nagrań, na których można zobaczyć, co tak naprawdę dzieje się w Ukrainie. Większość z nich wywołuje ciarki na plecach i ciężko przejść obok tych widoków obojętnie. Tym razem nie będzie inaczej.

Nagranie z Ukrainy obiegło sieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że armia Federacji Rosyjskiej jest wyjątkowo brutalna wobec mieszkańców Ukrainy. W ostatnim czasie do sieci trafiło wideo, na którym możemy zobaczyć, jak okupanci specjalnie ostrzeliwują cywilny obiekt. Zostało ono opublikowane przez agencję NEXTA.

Całe zajście miało miejsce w ukraińskim mieście Wołnowacha. Nagranie, które trwa zaledwie dwie minuty, jest doskonałym przykładem na to, jak działają Rosjanie.

Agencja NEXTA zwraca na Twitterze uwagę na to, że okupanci tak naprawdę nie mieli żadnego powodu, by strzelać do opustoszałego budynku. Najwyraźniej dobrze się przy tym bawili i uznali, że daje im to rozrywkę.

Sami zobaczcie na nagraniu poniżej!

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl