in

Sprawdziła, co kot i pies robią, kiedy nie ma jej w domu. Nakręciła słodkie wideo o tajnej przyjaźni.

Uważa się, że koty i psy są nieprzejednanymi wrogami. Czy naprawdę tak jest? Użytkownik Reddit o pseudonimie elphada16 nakręcił film, który dowodzi, że teraz wyrażenie „żyj jak pies z kotem” nabrało dokładnie przeciwnego znaczenia.

Kiedy właściciele są w domu, kot Kelvin i pies Joule nie okazują wobec siebie szczególnie przyjaznych uczuć.

W sumie w rodzinie żyją cztery zwierzęta: wspomniany wyżej Kelvin i Joule, kolejny pies Tesli i czarny kot, którego pseudonimu nie podano. Gospodyni, podobnie jak jej mąż, pracuje w zawodzie inżynier, więc zwierzęta noszą imiona „naukowe”. Pewnego dnia właścicielka postanowiła zostawić włączoną kamerę, aby zobaczyć, co się dzieje w domu podczas ich nieobecności.

A oto cały gang. Pieski Joule i Tesla są podobne, ta ostatnia ma jednak biały pasek na nosie.

Para zabrała Joule ze schroniska 4 lata temu, teraz ma 5 lat. Kelvin ma 4 lata, zabrano go również ze schroniska – kiedy miał zaledwie osiem miesięcy.

A więc wideo ujawniło całą prawdę. Gdy tylko pies wspina się na swoją ulubioną sofę, dołącza do niego kot. Kot Kelvin i pies Joule uwielbiają spać razem, skuleni, gdy właściciele nic nie widzą. Kobieta pisze, że dzieje się to prawie codziennie.

Zawsze razem

Czasami przychodzi do nich Tesla.

 
Kobieta zauważyła, że gdy nikogo nie ma w domu, zwierzęta śpią prawie cały czas. A gdy właściciele wracają, zwierzęta są aktywne, bo najwyraźniej ludzie są bardziej rozrywkowi.

Post szybko wspiął się na szczyt, a użytkownicy Reddit poprosili o więcej nagrań. Kobieta opublikowała więc kilka filmów na Instagramie. Oto jeden z nich: