in

Podeszli do tajemniczego prezentu na rynku. Ale zupełnie nie spodziewali się czegoś takiego!

Niczego nie podejrzewający kupujący dostali dosyć wczesną wigilijną niespodziankę, dzięki uprzejmości Cirque du Soleil. Na filmie widać dwóch mężczyzn, którzy zastanawiają się czy otworzyć wielkie pudełko na prezenty stojące w centrum miasta.

Było to bardzo kuszące, ponieważ znajdowała się na nim krótka notka „Otwórz aby dostać ekscytujący prezent”. Ludzie, którzy przechodzili obok, patrzyli badawczym wzrokiem na pudełko, zastanawiając się, czy powinni go otworzyć. Ale w końcu kilku z nich się odważyło zobaczyć co jest w środku i zyskali najlepszą niespodziankę jaką mogli sobie wymarzyć. Rozpakowali dawkę niewyobrażalnych wyczynów i niespodziewanej radości, ponieważ wyskoczyli wykonawcy Cirque du Soleil i przedstawili im wielki pokaz sztuki cyrkowej.

Wszyscy byli uśmiechnięci, gdy klauni żonglowali i wykonywali przeróżne akrobacje. Ale to nie koniec niespodzianek – każdy kto odważył się otworzyć prezent, dostał bilet na Cirque du Soleil. Może u nas w kraju też czyhają na nas takie niespodzianki w te święta? Kto wie…