in

Rodzice znaleźli dziwne stworzenie w pokoju dzieci. Byli w szoku, gdy odkryli, z czym mają do czynienia.

Caitlin Burch i jej mąż to rodzice, którzy zrobiliby wszystko dla swoich córek. Starają się, jak mogą, by dziewczynki czuły się szczęśliwe. Jedna ma 9 lat, a druga 6 lat. Chyba nie trudno domyślić się, że dzieci w tym wieku mają naprawdę dużą wyobraźnię. Ale ta historia pokazuje, że nie można być pewnym, że zawsze z niej korzystają!

Tajemnicze stworzonko w pokoju dziewczynek
Jakiś czas temu jedna z córek podeszła do matki i powiedziała, że w pokoju jest jakieś zwierzę i nie wie dokładnie, co to jest. Obie siostry mieszkają w jednym pokoju.

,,Myślałam, że fantazjuje – tak wynikało z jej opisu! A do tego, kiedy poszłam z mężem do pokoju, nie zobaczyłam nic. Ale ona była w tym swoim opowiadaniu bardzo dokładna, np. pokazała rozmiar zwierzątka i powiedziała, że jest ono puszyste.”

Zarówno mama, jak i tata nie wierzyli w opowiadania córki. Były one po prostu niestworzone. Ale czy na pewno?

Po 3 dniach doszło do identycznej sytuacji. Tym razem jednak starsza córka potwierdziła, że widzi zwierzątko. A skoro dwie córki widziały to samo, to już nie mogła być wyobraźnia…

Wtedy tata poszedł do pokoju dziewczynek zobaczyć to jeszcze raz. Okazało się, że tym razem dostrzegł stworzenie. Nie wierzył własnym oczom!


 
Niedługo potem wyjaśniło się także, że zwierzątko to tak naprawdę opos. Chyba spodobało mu się to mieszkanie!
 

,,Jest mi głupio, że nie chciałam uwierzyć córce. Gdybym wiedziała o istnieniu tego zwierzęcia, nie dopuściłabym do tego, by dziewczynki spały z nim w jednym pokoju.”
 
Opos został wypuszczony na wolność – to był jego ostatni dzień pobytu w domu. Z pewnością i tak najlepiej będzie mu na świeżym powietrzu! Tak przynajmniej myśleli rodzice dziewczynek…
 
Okazało się, że opos nadal buszuje po okolicy – kolejną jego kryjówką stało się drzewo blisko ich domu.
 

 
Pozostaje pytanie, skąd opos w ogóle się tam znalazł? Odpowiedzi brak, jednak dla dziewczynek była to ogromna przygoda – stały się miłośniczkami tych zwierząt, a dla rodziców – lekcja, która nauczyła ich, by od czasu do czasu wierzyć dzieciom!
 

 
Podziel się tą historią ze swoimi bliskimi!