in

W czasie rozbiórki budynku odkryto skrzynie, których zawartość wstrząsnęła światem!

Budynek dawnego sierocińca w Londynie został przeznaczony do rozbiórki. Podczas wstępnej inspekcji w piwnicy znaleziono setki skrzyń, których zawartość wstrząsnęła opinią publiczną.

Wewnątrz znajdowały się szkielety wyglądające jak stworzenia nie z tego świata.

Skrzynie były własnością sir Thomasa Merrylina. Był określany mianem krypto przyrodnika. Miał osobliwe zainteresowania dziwnymi mitycznymi stworzeniami.

Alex CF, kurator i kustosz Merrylina pisze:

“W 2006 roku, w zaufaniu analizowałem i sortowałem ogromną liczbę drewnianych skrzyń zamkniętych w piwnicy pod kamienicą w Londynie. Wyglądały na nietknięte od 1940 roku skrzynie zawierały ponad 5000 okazów fauny i fory. Wiele z tych gatunków zostało zebranych, spreparowanych i zachowanych przez zapomnianych naukowców, profesorów i badaczy nieznanych kultur. Kolekcja zawiera również wiele ciekawych artefaktów. Są one częścią cywilizacji, które kiedyś rządziły na Ziemi.”

Merrylin urodził się w 1782 roku w zamożnej, arystokratycznej rodzinie. Jego matka zmarła w czasie porodu. Ojciec Edward, sam zajmował się Thomasem. Zaraził syna zamiłowaniem do dziwnych, niespotykanych okazów. Poszukiwał i polował na nie. W tym celu podróżował po całym świecie.

Smaku całej historii dodaje fakt, że Thomas mając 80 lat wyglądał na czterdziestolatka. Pod koniec życia przekazał budynek sierocińcowi z zastrzeżeniem nie otwierania i nie korzystania z piwnic.
 
Minęło wiele lat. W 2006 roku budynek miał zostać wyburzony i wówczas odnaleziono niezwykłe znalezisko.
 

 

 

 
Czy te istoty są prawdziwe?
 
Najważniejsze pytanie brzmi: kim jest Alex CF, rzekomy kustosz muzeum?
 
Alex CF to londyński ilustrator, pisarz i rzeźbiarz. Jest także twórcą fascynującej miejskiej legendy.
 
To oczywiście wszystko jest fałszywe. Ale to dobry rodzaj podróbki. To nie manipulacja. To zabieranie ludzi w podróż do krainy fantazji, która urzeka ich wyobraźnię i pozwala im zanurzyć się w doświadczeniu podobnym do filmu lub wspaniałej książki. Legenda, bowiem zakorzeniła się w świadomości i wciąż krąży wśród entuzjastów fantastyki i teorii spiskowych….